Новини

Всеукраїнська природоохоронна акція «Збережи життя ялинці»

Фахівці національного природного парку «Олешківські піски» провели екологічний захід до Всеукраїнської природоохоронної акції «Збережи життя ялинці» для учнів четвертого класу Раденської загальноосвітньої школи. 

Виноградівська ОТГ підтримала зимуючих тварин

         З настанням холодів, представники Виноградівської ОТГ провели благодійну акцію для підтримки ссавців та птахів НПП «Олешківські піски», які лишилися на зимівлю. До заходу були залучені фахівці національного природного парку «Олешківські піски», які мають відомості про місця мешкання тварин. 

Національний природний парк «Олешківські піски» прийняв участь в 21 міжнародній виставці «ТурЕКСПО»

У м. Львів в Палаці Мистецтв відбулася 21 Міжнародна виставка «ТурЕКСПО», в якій взяли участь спеціалісти НПП «Олешківські піски».

Тематична екскурсія «Вивчаємо об’єкти природи рідного краю разом»

Фахівці національного природного парку «Олешківські піски» провели екскурсію на тему: «Вивчаємо об’єкти природи рідного краю разом» для збірної групи рекреантів, що завітали на територію природоохоронного науково-дослідного відділення «Раденське» та пройшли екологічну стежку «Олешківською пустелею».

 

Тематична екскурсія «Дикі тварини та їх життя в умовах пустелі»

Фахівці національного природного парку «Олешківські піски» провели екскурсію на тему «Дикі тварини та їх життя в умовах пустелі» для групи рекреантів з міста Миколаїв.

День створення Міжнародного союзу охорони природи

Фахівці національного природного парку «Олешківські піски» провели екологічно-просвітницький захід до Дня заснування Міжнародного союзу охорони природи (МСОП) для рекреантів з міста Харків.

Всесвітній день захисту тварин

Фахівці національного природного парку «Олешківські піски» провели екологічний захід присвячений Всесвітньому дню захисту тварин для школярів молодших класів з міста Одеса.

Тематична екскурсія «Пернаті друзі НПП «Олешківські піски»

Фахівці НПП «Олешківські піски» провели екскурсію для старшокласників Миколаївщини на тему «Пернаті друзі національного природного парку «Олешківські піски».

Тематична екскурсія «Біорізноманіття Парку, що охороняється законом»

Фахівці національного природного парку «Олешківські піски» провели тематичну екскурсію «Біологічне різноманіття Парку, що охороняється законом» для збірної групи рекреантів з міста Запоріжжя.

 

Квест-екскурсія «Розпізнай рослину за її листям, а тварину по відбитках слідів»

Фахівці національного природнього парку «Олешківські піски» провели квест-екскурсію на тему: «Розпізнай рослину за її листям, а тварину по відбитках слідів» для учнівської молоді з міста Миколаїв.