Звернення

Питання про відвідування національного парку (6 лют. 2016 року)

Добрий день!
Мене цікавістьможливістьздійсненнядводенного туристичного походу в березні 2016 року територією Олешківських пісків. Групамаєвідповіднуспортивнупідготовку й досвідпересуванняОлешківськимипісками. Розведеннявогнищ категорично не практикуємо.
Протепевнезанепокоєннявикликаютьвашінещодавніповідомлення про діяльністьвійськового контингенту на територіїнаціонального парку. Через те є до вас кількапитань:
1. Який порядок відвідуваннянаціонального парку туристичнимигрупами в березні?
2. Яка ситуація з військовим контингентом і які маршрути можете порадити як безпечні? Розглядаємотаківаріанти, як Нова Маячка — Раденськ абоперехід з південного заходу до північного сходу Олешківських пісків.
Будемо дуже вдячні за допомогу!

Відповідь


Ніколай Рябоконь (15 лют. 2016 року)

Добрий день!
Я вже давно живу в Естонії, але Батьківщину не забуваю. Щороку з друзямиізКиєваходимотуристичними тропами України. ПісляокупаціїКриму лишились лише "мокрі" Карпати. Але знайшлосящебагатоцікавихмаршрутів по Україні. Один з них Вашаунікальнапустеля, найбільша в Європі.
Дуже бажали б пройти її на початку березня цього року. Але знайшласьінформація про негативнідіївійськових у НПП Олешківські Піски.
Чи можете Ви датисвіжудетальнішу інформацію за цю проблему? Чи є можливістьневеликійгрупідосвідченихтуристів пройти Піски на 8 - 9 березня цього року?
Будемо дуже вдячні за допомогу!

Відповідь


Татьяна Лебедева (16 лют.2016 року)

Здравствуйте, Андрей Викторович!
В начале марта 2016 группа из 4-х чел., имеющая спортивную подготовку,  хотела бы  осуществить  поход по территории НПП «Олешковские пески».  Но  беспокоит ситуация,  связанная с военными. Сообщите, пожалуйста, насколько это возможно.
Будем очень благодарны за помощь!

Відповідь


Феня Грицина (16 лют. 2016 року)

Здравствуйте.
По интернету гуляет информация, что на территории заповедника сейчас проводятся военные учения. Подскажите, пожалуйста, правда ли это?
Заранее спасибо за ответ.

Відповідь


Военные в Нац Парке

Евгений Канев (19 березня 2016 року)

Доброго времени суток! Очень хотелось пойти с детьми в поход по территории Алешковских песков, но я наткнулся на новость, что сейчас в парке стоят военные и проводят учения. Скажите, есть ли безопасные зоны, где можно вести детей, чтоб посмотреть и озера и пустыню? Спасибо заранее!

Відповідь


Евгений Канев  (21 березня 2016 року)

Спасибо большое за ответ, очень жаль, что в нашей стране так относятся к памятникам природы! Вам удачи и процветания! 


Питання про можливість екскурсії у травні  (25 березня 2016 року)

Доброго дня! Оскільки не можузнайтинідеінформації, вирішивзапитати у вас. Планував проведення екскурсії до Олешківських пісків у травні, але бувшокований, дізнавшись про військовінавчання. Чи є якасьінформаціячипроводятьсявони ще й зараз і коли припиняться? Яка ділянкапустеліокупованавійськовими? Буду дуже вдячнимзавідповідь.

Відповідь


Иван Игнашкин (27.04.2016)

Я хотел спросить,открыта ли территория Олешковских песков,не именно парка а самой пустыни,и можно ли там находится будет в июне месяце,скажите пожалуйста.

С Уважением,скаут.

Відповідь


Алексей (11.05.2016)

Доброго дня. Мене звуть Олексій, ми з товаришами хотіли відвідати природний парк "Олешківські піски". Але ходить чутка, що там зараз влаштували полігон ЗСУ, і прохід в паркову зону перекритий? Не хочеться приїхати і отримати відмову на відвідання парку.

Відповідь


Василь Сулятицький 

Доброго дня. Ми з друзями хочемо приїхати на екскурсію у пустелю. Доводилося чути, що там зараз розміщується полігон. Підкажуть будь ласка чи це так і чи можна планувати поїздку туди на один день. Якщо ви проводите екскурсії там - то буде великим плюсом. Завчасно вдячний за відповідь :)

Відповідь