Виставка в краєзнавчому музеї

Національний природний парк  «Олешківські піски» створений, працює, виконує завдання,  набирає темпи

 

19 вересня 2012 року в Херсонському краєзнавчому музеї  відбулося відкриття фотовиставки «Національний природний парк «Олешківські піски» - унікальний природний об'єкт півдня України»

Відкриття виставки було присвячене річниці створення Парку. В ній прийняли участь спеціалісти національного природного парку, Херсонського краєзнавчого музею, науковці  та студенти Херсонського державного університету.

З привітальним словом та щирими побажаннями щодо плідної співпраці Національного природного парку  та Херсонського краєзнавчого музею виступила директор музею Братченко  Тетяна Григорівна.

 Відкрив виставку І.О. Пилипенко  - кандидат географічних наук, доцент ХДУ, провідний співробітник науково- дослідного відділу НПП. Він розповів про етапи створення Парку, про його діяльність, нових завданнях та   перспективи щодо  діяльності унікального об’єкту. В роботі прийняв участь Мойсієнко Іван Іванович доктор біологічних наук, доцент ХДУ, провідний співробітник науково- дослідного відділу НПП. Він з радістю відзначив, що створення Парку велика перемога екологів Херсонщини  та відмітив, що це великий вклад в справу охорони природи не тільки Херсонської області,  а й України в цілому.

 М.М. Підгайний – старший науковий співробітник Херсонського краєзнавчого музею розповів всім присутнім на цій виставці історію розвитку природних комплексів регіону НПП «Олешківські піски» та історію походження назви цього парку.

Завідувач відділу еколого – освітньої роботи та рекреаційного благоустрою Роман Є.Г. завзято та з душею представив презентацію національного парку. Присутні  з великим інтересом та вдячністю познайомилися з  історію створення  та діяльністю Національного природного Парку «Олешківські піски».

Захід пройшов цікаво та в теплій і дружній атмосфері. Всі виразили надію щодо  подальшої плідної роботи згідно програми заходів по проведенню фотовиставки «Національний природний парк «Олешківські піски» - унікальний природний об'єкт півдня України» , яка буде тривати з 19 вересня по 12 грудня 2012 року.

 

Провідний спеціаліст з рекреації                    А.Л. Лазарєва

Виставка в краєзнавчому музеї
Виставка в краєзнавчому музеї
Виставка в краєзнавчому музеї
Виставка в краєзнавчому музеї
Виставка в краєзнавчому музеї
Виставка в краєзнавчому музеї
Виставка в краєзнавчому музеї
Виставка в краєзнавчому музеї