5 червня – Всесвітній день охорони навколишнього середовища

Традиційно, 5 червня Національний природний парк «Олешківські піски» відзначив Всесвітній день охорони навколишнього середовища. Цей день вважається однією з найважливіших подій екологічного календаря і щорічно святкується в більш ніж 100 країнах світу.
Всесвітній день охорони навколишнього середовища є одним з основних способів привернути увагу суспільства до проблем навколишнього середовища і підкреслює гостру необхідність у зміні ставлення людини до раціонального використання і відтворення природних ресурсів.
З нагоди відзначення свята фахівцями відділу еколого-освітньої роботи та рекреаційного благоустрою організовано та проведено еколого-пізнавальну екскурсію для учнівської молоді Раденської ЗОШ на території природоохоронного науково-дослідного відділення «Раденське» по екологічній стежці «Олешківською пустелею».
 

 
Під час екскурсії діти ознайомилися із діяльністю Парку, багатим і різноманітним рослинним і тваринним світом, в тому числі рідкісними видами флори і фауни, занесеними до Червоної книги України. Особливу увагу акцентовано на необхідності охорони навколишнього природного середовища. Оскільки вирішення екологічних проблем сьогодні є надзвичайно важливим та актуальними.
 

 
Спеціалісти впевнені, що проведення подібних екологічних заходів для підростаючого покоління дасть змогу краще пізнати, оцінити і зрозуміти необхідність збереження природного середовища рідного краю.
Пам’ятаймо, що лише разом ми зможемо зробити довкілля чистішим, адже наше майбутнє залежить саме від нас!