Ще раз про головне !

Всім на світі вже давно відомо, що вогонь може слугувати людині, як другом, так і ворогом.  Лише від нас з вами залежить, яку саме роль відіграватиме він у нашому житті.

Багато хто чув про подібні інформаційні закликами на тематику: «Пожежа-це ворог людини!», «Не спали!», «Вогонь – стихійне лихо!», та мало хто це сприймає й залишає в своїй пам’яті, є і ті хто зовсім вважає за непотрібне це читати. На жаль, не кожен з нас, взагалі цікавиться подібними листівками, можливо вважає це для себе зайвим, або можливо ми не вміємо донести  важливість сьогоднішньої проблеми до ваших сердець?  

Частіше всього виникає лихо через людську необізнаність, та не обережність. А тому є ми – Національний природний парк «Олешківські піски» хто стоїть на сторожі природи і регулярно доносить до вас вагому інформацію, надіючись, що ви її сприймете і винесете для себе важливе.   Лихо, що може спіткати не лише нас, вас, а й тих хто його заподіяв, а головне тих хто зовсім ні в чому не винен і не розуміє, за що йому так – це брати наші менші, це рослина, яка навіть, на відміну від тварини не має ніг та крил для втечі.

Колись природа створила нас і все необхідне для нашого життя, і так мало б бути й далі та, мабуть людині замало того що вже удосталь має, і наполегливо намагається знищити свого творця.

Замисліться на мить, хто ще, як не «Ти», «Я» врятуємо світ ?!  Кому, як не нам, потрібне наше життя?! Нікому!

Внесіть у цей, неймовірно короткий період життя, свою лепту, залишіть для нащадків свій добрий слід, про який би ще довго мовляло б людство. Переконайте нашого з вами творця в зворотному, що людина – головний елемент його творіння!

 

Щиро дякуємо за увагу  любому читачеві !

 

Інспектор з охорони ПЗФ, Микола Порубльов.

Ще раз про головне !