Фахівці НПП «Олешківські піски» розповіли про перспективи розвитку «Зеленого туризму» на Херсонщині

Фахівці НПП «Олешківські піски» взяли участь у заході «Перспективи розвитку «Зеленого туризму» на Херсонщині у співпраці з НПП «Олешківські піски», який відбувся у КЗ «Олешківський районний краєзнавчий музей» для відвідувачів із міського Центру зайнятості. Презентація, яка була представлена спеціалістом з екологічної освіти, виявилася несподіваним відкриттям для слухачів і зацікавила їх широкими можливостями співпраці. Адже місцеві жителі навіть не мають уявлення про унікальні туристичні можливості рідного краю і перспективи розвитку зеленого туризму у рідному місті.
 
Зацікавила слухачів і унікальна природа, яку зазвичай ніхто не помічає, і таємниці виникнення золотих пісків, і зникнення Геродотової Гілеї, і історичні згадки про козацьку Олешківську Січ, і туристичні маршрути, розроблені фахівцями. Цікавим виявився наведений досвід «зелених садиб», які вже працюють на Олешківщині. Презентація, представлена фахівцями Парку, «Зелений туризм, Сільський туризм. Екотуризм» дозволила слухачам познайомитися із основними тенденціями цієї нової і перспективної галузі.
 
«Ваше хобі або захоплення може працювати на вас», - намагалися мотивувати присутніх фахівці Парку.
 
Група слухачів отримала інформаційні буклети, а також мала змогу подивитися фотоальбоми з мальовничими краєвидами Парку.
 
Люди зацікавилися й почали обговорювати різні можливі види послуг, які готові надавати мешканці районного центру, виникли питання щодо конкретних кроків. Фахівці із Центру зайнятості м. Херсон, Олешки, Гола Пристань, що були присутні на цьому заході, запросили спеціалістів продовжити цю бесіду у наступних зустрічах.
 
Результатом спілкування стало виникнення у присутніх інтересу до діяльності НПП «Олешківські піски», бажання співпрацювати із Парком з боку Центрів зайнятості м. Херсон і м. Гола Пристань. а також намір відвідати територію Парку навесні з різними категоріями населення.
 
Екозахід відбувся у теплій та дружній атмосфері.