Фахівці НПП «Олешківські піски» навчали дітей проводити зимовий облік птахів

У рамках Всесвітньої акції «Великий зимовий облік птахів» фахівці Національного природного парку «Олешківські піски» провели екологічні заходи для учнів Олешківської спеціалізованої школи I-III ступенів № 2 з поглибленим вивченням іноземних мов Олешківської районної ради та гуртківців «Юні лісівники-дендрологи» Малокопанівської ЗОШ Голопристанського району.
 
Під час цієї акції фахівці Парку звернули увагу дітей на особливості екологічних змін у природі та пташиного світу, вказавши на необхідність їх охорони та збереження.
 
На відкритому майданчику діти мали змогу самостійно готувати корм для птахів та майструвати для них годівнички. А також освоїли основи зі складання фенологічної таблиці для обліку птахів Парку, які зимують.
 
У результаті спостережень за птахами учні дізнались, що на території Парку найчастіше можна зустріти такі види, як: горобець, ворона, голуб, синичка, дятел, галка тощо. У ході заходу дітям пощастило побачити луня польового, який занесений до Червоної книги України.
 
Такі екологічні заходи необхідно й надалі проводити у лоні природи Парку. Це відкриває шлях до більш глибокого пізнання природи та екологічних проблем, а також спонукання у дітей бажання доглядати за птахами.