Участь у нараді з розвитку рекреаційної діяльності

28 липня 2016 року в Міністерстві екології та природних ресурсів України відбулася нарада з питань удосконалення рекреаційної діяльності в установах природно-заповідного фонду. В нараді взяли участь спеціалісти Мінприроди, Мінекономрозвитку, Мінагрополітики, Держлісагентства, фахівці установ природно-заповідного фонду, представники громадських організацій та  екологічного туризму. Від Національного природного парку «Олешківські піски» прийняв участь директор - Непрокін Андрій Вікторович.

Під час наради прийнято рішення  розробити «дорожню карту» для розвитку рекреаційної діяльності та туризму в національних природних парках та біосферних заповідниках.  Над її розробкою будуть працювати  представники Департаменту з питань заповідної справи Мінприроди і Департаменту туризму та курортів Мінекономрозвитку за підтримки громадських організацій.

Фахівці галузі  дійшли згоди, що  розвивати  рекреаційну діяльність та туризм можливо лише за умови комплексного підходу до вирішення цього питання, насамперед, потрібно розпочати роботу над покращенням інфраструктури та екологічного середовища на місцях, удосконаленням  логістики та  забезпеченням екскурсійними кадрами.