Участь у Міжнародній туристичній виставці «ТурЕКСПО»

Представники Національного природного парку «Олешківські піски» взяли участь у Міжнародній туристичній виставці «ТурЕКСПО», яка відбулася у Львівському Палаці Мистецтв. Основна мета учасників Міжнародної виставки – це популяризація, активізація активного, екологічного туризму Парку та збільшення туристичних потоків.
 
Участь у туристичній виставці дала можливість представити українцям, а також закордонним відвідувачам, туристичні можливості Національного природного парку «Олешківські піски». Демонстрація просвітницько-презентаційних матеріалів, а особливо – фотоальбоми з дивовижними по своїй красі ландшафтами території Парку, в українських та закордонних гостей виставки викликали інтерес та зацікавленість.
 
Спеціалісти з гордістю розповіли про унікальний край – Херсонщину, яку всім варто відвідати. Особливу здивованість у зацікавлених відвідувачів викликала розповідь про найбільший піщаний масив в Україні – Олешківські піски, адже багато туристів про нього не чули й навіть не здогадувалися і фахівці завзято пропонували обов’язково відвідати найпрекрасніший куточок природи півдня України – Національний природний парк «Олешківські піски.
 
Міжнародна виставка справила дуже позитивні враження і колектив Національного природного парку «Олешківські піски» дуже вдячний за гостинність організаторів виставки та насичену програму. За дні роботи фахівці відчули зацікавленість багатьох людей до туристичної діяльності Парку та відбулися переговори, зібрано багато контактів і сподівань щодо подальшої співпраці.
 

Участь у Міжнародній туристичній виставці «ТурЕКСПО»
Участь у Міжнародній туристичній виставці «ТурЕКСПО»
Участь у Міжнародній туристичній виставці «ТурЕКСПО»