Участь у гасінні лісової пожежі на Херсонщині

16 квітня 2017 року на території Раденського лісництва ДП «Цюрупинське ЛМГ», а саме у 27 кварталі, виникла пожежа. У зв’язку з відсутністю фінансування лісомисливських господарств та робітників ЛПС (які знаходяться у відпустках без збереження заробітної плати), о 13:59год начальник відділу лісового господарства, охорони та захисту лісу Херсонського обласного управління лісового та мисливського господарства звернувся до директора НПП «Олешківські піски» за допомогою у гасінні пожежі.
 
О 13:35год надійшов дзвінок про допомогу у гасінні пожежі начальнику ПНДВ «Раденське» від представників Олешківського РВГУ ДСНС України в Херсонській області. Тому, було прийнято рішення направити пожежний автомобіль КАМАЗ АЦ-40 (43114)-176 для участі у ліквідації лісової пожежі на суміжній с Парком території. Виїзд пожежного автомобіля було здійснено за власні кошти Парку.
 
Пожежу вдалось локалізувати. Проте, через сильні пориви вітру час від часу виникали нові осередки полум’я. Тому, додатково було здійснено пролив території 3 бочками води (15м³) та використано 28 літрів ДП. Площа пожежі становить 4,9 га.