Угоду про співпрацю – підписано!

14 грудня в стінах Голопристанської ЗОШ №4 було підписано угоду про співпрацю між цим навчальним закладом та Національним природним парком «Олешківські піски». Дозвіл на підписання угоди директор школи Плотнікова Наталя Олексіївна отримала від учнів дев’ятих класів, які впродовж двох годин спілкувалися з представниками парку: завідувачем відділу еколого-освітньої роботи та рекреаційного благоустрою Лазарєвою Аллою Леонідівною і провідним фахівцем з екологічної освіти Костюк Тетяною Валентинівною. Виконуючу свою обіцянку, яку дали дітям 24 листопада під час першої зустрічі в Олешках, вони приїхали до Голої Пристані, щоб розповісти про унікальний природний парк.
 
Побачити неперевершену красу рідного краю допомогла мультимедійна презентація. Яскраві фото представників флори і фауни, пейзажі Олешківської пустелі і урочища «Буркути» не залишили байдужими ні учнів ні педагогів, які були присутні на зустрічі. Хлопці жваво реагували на знімки плазунів, задавали безліч запитань і емоційно ділилися враженнями між собою. Та коли Тетяна Валентинівна розповідала про Івана Сірка, одного із найвідоміших запорізьких кошових отаманів, який проходив іспит на виживання саме в Олешківській пустелі – учні затамували подих, так було цікаво.
 
Враховуючи наближення Новорічних та різдвяних свят, фахівці парку зробили акцент на необхідність приєднатися до екологічної акції «Збережи життя ялинці». Прочитали зворушливі вірші на цю тему і закликали дітей вплинути на дорослих і не рубати хвойні деревця для недовготривалої втіхи.
 
Наприкінці заходу фахівці Парку подарували присутнім буклети і запросили відвідати навесні екологічну стежку «Олешківська пустеля», яка знаходиться неподалік села Раденське.
 
Задоволення від спілкування з представниками Національного парку, у яких горять очі і тремтить голос від розповідей про свою улюблену роботу, отримали усі. А підписана угода про співпрацю, дозволить учням і з інших класів краще пізнати природу своєї батьківщини.
 
 
 
 
Наталя Фемич,
керівник учнівського лісництва «Дубок» міського Центру дитячої та юнацької творчості, інженер лісових культур ДП «Голопристанське ЛМГ»

Угоду про співпрацю – підписано!
Угоду про співпрацю – підписано!
Угоду про співпрацю – підписано!
Угоду про співпрацю – підписано!
Угоду про співпрацю – підписано!
Угоду про співпрацю – підписано!