Угоди про співпрацю

За 6 років діяльності Національного природного парку «Олешківські піски» склалася система проведення еколого-освітніх заходів з визначенням напрямків та методів роботи. Працівники Парку ставлять перед собою завдання спрямовані на формування у населення екологічної свідомості .

Яскравим результатом екологічно освітньо- виховної роботи є підписані угоди про співробітництво між навчальними закладами, науковими установами та організаціями екологічного спрямування.

В січні 2016 року підписані угоди про співпрацю зкомунальним закладом «Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради та Херсонською обласною універсальною науковою бібліотекоюім. Олеся Гончара. Предметом цих угод є об’єднання зусиль у спільній роботі в галузі екологічної освіти і виховання учнівської молоді, які включають в себе поширення інформації про діяльність Парку шляхом проведення сумісних природоохоронних та еколого-просвітницьких заходів: проведення презентацій, лекцій, екологічних ігор, конкурсів, конференцій, семінарів, виставок,розповсюдження інформаційних матеріалів, спрямованих на підвищення рівня екологічної свідомості вихованців гуртків, школярів, молоді  та пересічнихвідвідувачів бібліотеки.

Сторони-підписанти угод сподіваються на продовження успішної тривалої співпраці, що надаєдобрі перспективи для реалізації спільних планів та ініціатив щодо здійснення еколого освітньо-виховної роботи.