Спеціалісти Національного природного парку «Олешківські піски» провели екозахід «Знай, люби і бережи свій рідний край - Буркути»

Спеціалісти відділу еколого-освітньої роботи та рекреаційного благоустрою Національного природного парку "Олешківські піски" до дня села Малі Копані Голопристанського району провели еколого-освітні заходи у культурно-дозвіллєвому центрі Малокопанівської сільської ради та у Центрі культури та дозвілля «Мрія», с. Гладківка.
 
Екоосвітяни показали презентацію про діяльність Парку, а також оформили й представили фотовиставку «Знай, люби і бережи свій рідний край - Буркути». Основна мета заходу - поширити знання про природу Буркут, виховувати у населення бажання брати участь у природоохоронній, екологічній освітньо-виховній роботі та примножувати багатства рідного краю.
 
На фотовиставці були представлені роботи співробітників Парку та учнів Малокопанівської ЗОШ з найрізноманітнішими ландшафтами, флорою та фауною Буркут. Відвідувачі виставки ділилися своїми враженнями та баченням прекрасного у польових квітах, зелених лугах, широкому степу та чудовому відпочинку на території Парку.
 
Екологічний захід відвідало багато сельчан: діти, вчителі, депутати Гладківської та Малокопанівської сільських рад.
 
Організатори заходу усіх бажаючих запросили відвідати екологічну стежку природоохоронного науково-дослідного відділення «Буркути» "Березовий гай" і закликали берегти кожне дерево, кожну рослинку і тваринку, тобто любити свій рідний край – Буркути.