Пожежонебезпечний період в Олешківських пісках триває

У зв’язку з настанням сухої погоди, підвищенням температури повітря, з метою вдосконалення оперативного реагування на надзвичайні ситуації, попередження та припинення порушень природоохоронного законодавства, недопущення пошкодження або знищення природних комплексів, наказом № 39 від 31 березня 2014 року на території НПП «Олешківські піски» з 1 квітня 2014 року розпочався пожежонебезпечний період.

Начальниками відділень НДПВ «Раденське» та «Буркути» забезпечено патрулювання території ділянок природно-заповідного фонду працівниками служби державної охорони Парку. Станом на 1 серпня 2014 року було здійснено 65 виїздів, з яких 11 – у пожежонебезпечний період.

Від початку 2014 року проведено 15 рейдових виїздів та 5 рейдів спільно з працівниками Цюрупинського та Голопристанського РВ УМВС України у Херсонській області, з яких 5 та 4 відповідно – у пожежонебезпечний період.

Активізована робота в засобах масової інформації з питань пожежної безпеки.

Забезпечено чергування пожежного автомобіля, пожежників(респіраторників) та спостерігачів-пожежників згідно графіків чергування.

З метою отримання працівниками служби державної охорони природно-заповідного фонду Парку належного рівня знань та навиків 12 червня 2014 року проведено навчання з «Техніки гасіння пожеж в природних комплексах» та «Заходів реагування на надзвичайні ситуації». 

Пожежонебезпечний період в Олешківських пісках триває