Охороняємо пташок Херсонщини

Фахівці національного природного парку «Олешківські піски» в січні- лютому місяці кожного року проводять Всеукраїнську природоохоронну акцію «Наша допомога зимуючим птахам». Спеціалісти Парку побували в Цюрупинській спеціалізованій школі №4 з метою привернення уваги до проблем пернатих, які зимують у нашій місцевості, нагадати про важливу роль птахів у житті людини та їх охорону.

На території НПП «Олешківські піски» нараховується біль ніж 160 видів птахів. Гордістю Парку є такі види, як: орлан-білохвіст, кулик-довгоніг, лелека чорний та журавель сірий. Данівидипідлягаютьособливій охороні та потребують уваги людиниі є доситьважливими для рідного краю.

Синиця блакитна, зяблик, зимняк та інші пташки, зимуючи на території парку часто прилітають у пошуках їжі до годівничок, які виготовили, розвісили небайдужі відвідувачі та спеціалісти природоохоронних науково-дослідних відділень «Раденське» і «Буркути».

Фахівці розповіли дітям про птахів, необхідність допомагати їм, підгодовувати та виготовляти годівнички.

 По закінченню заходу діти розпізнавали птахівза їх співом та дізналися багато цікавих фактів про них.

 Як спеціалісти так і діти висловили свою думку, що збереження птахів надзвичайно важливе і кожен особисто повинен внести свій внесок у справу збереження птахів, якщо ми хочемо спостерігати та чути їх спів на рідній Херсонщині.