Охорона шпилькових насаджень в передноворічний період

З наближенням Нового Року та Різдва Христова, кожному хочеться прикрасити дім головним атрибутом свята – ялинкою. Попит на живі дерева, на відміну від штучних, збільшується з року в рік. Тому, існує ризик виникнення самовільних рубок на території національного природного парку «Олешківські піски».

Одним із головних завдань служби державної охорони Парку є попередження та припинення даних  незаконних дій. Відповідно до наказу №169 від 02.12.2013 р. «Про охорону шпилькових насаджень у передноворічний період 2013 року»  начальниками науково-дослідних природоохоронних відділень посилено охорону територій від самовільних рубок та затверджені графіки чергувань.

З метою охорони та збереження шпилькових насаджень, у грудні поточного року проведені спільні рейди СДО з працівниками  Цюрупинського та Голопристанського РВ УМВС України в Херсонській області. При обстеженні території відділень «Раденьске» та «Буркути» порушень не виявлено.

Співробітники НПП «Олешківські піски» та правоохоронних органів закликають мешканців Херсонської області не порушувати режим відвідування заповідних територій та дбайливо ставитись до природи рідного краю! 

Охорона шпилькових насаджень в передноворічний період
Охорона шпилькових насаджень в передноворічний період