Олешківські піски приєдналися до проведення акції «Зробимо Україну чистою разом»

Спеціалісти національного природного парку «Олешківські піски»(Херсонська область) підтримали проведення всеукраїнської екологічноїакції «Зробимо Україну чистою разом» іцього року сумісно з учнями Малокопанівської ЗОШ провели прибирання території екологічної стежки «Березовийгай».
Працівники природоохоронного науково-дослідного відділення роздали дітям рукавички, мішки і за кілька годин наполегливої праці школярі очистили територію від сміття.
День видався сонячним, тихим, адже нарешті настала довгоочікувана весна, яка подарувала нам перші весняні квіти і фахівці нагадали дітям про необхідність бережливого відношення до них, адже кожна зірвана квітка це велика шкода для природи.
Під час  проведення заходу фахівці парку розповіли дітям про мету акції, а також нагадали дітям, що в Буркутах впоєднанні найрізноманітніших ландшафтів піщаного степу, боліт, озер і лісівростуть і живуть набагато більше рослин і тварин, ніж на інших територіях Парку ібагато з них є рідкісними та зникаючими.
Домінуючим видом в даній місцевості є береза дніпровська - ендемік Нижньодніпровських пісків, занесений до Червоної книги України і це є справжнім природнимбагатством, яке гідне подиву, захоплення та охорони.
Дана акція дозволила фахівцям парку поспілкуватися з її учасниками, спланувати проведення еколого-виховних заходів на майбутнє, які спрямовані на охорону навколишнього природного середовища, а також весело та з користю для природи і свого здоров’я провести час.