Збереження біорізноманіття – актуальна проблема сьогодення

Біологічне різноманіття є основою життя. Його збереження є необхідним для існування людини. За останні 400 років планета втратила біля 100 видів лише хребетних тварин. На даний час приблизно 22 тисячі видів рослин і тварин знаходяться на межі зникнення.
Щорічне відзначення Міжнародного дня біорізноманіття – це ще одна нагода звернути увагу широкої спільноти на актуальні проблеми збереження біоти, визначення його ролі у нашому повсякденному житті. Саме тому, кожного року спеціалісти Парку підтримують цю екологічну дату.
На території Національного природного парку «Олешківські піски» дуже різноманітний світ природи, серед якого багато рідкісних видів, які потребують збереження та охорони.
З нагоди відзначення Міжнародного дня біорізноманіття фахівцями відділу еколого-освітньої роботи та рекреаційного благоустрою організовано та проведено екологічний захід для учнівської молоді Олешківської спеціалізованої школи №4.
 
 
Школярі дізналися про мету, основні завдання та історію започаткування цього свята. Для ознайомлення з біологічним різноманіттям Парку учням продемонстровано презентацію «Збереження та охорона видового біорізноманіття НПП «Олешківські піски»».
Проведення подібних екологічних заходів - чудова можливість привернути увагу молоді до необхідності охорони природи рідного краю та їхньої відповідальності за збереження цієї дорогоцінної спадщини для нинішніх та прийдешніх поколінь.