Збережемо зимуючих птахів!

Інспектори з охорони природно-заповідного фонду Національного природного парку «Олешківські піски» за участю учнів та педагогічного колективу Малокопанівської ЗОШ подбали про зимуючих птахів.

Зима – найтяжча пора року для пташок. Пернатим не такі страшні морози, як голод. Саме від голоду вони перебираються ближче до людей у пошуках захисту і їжі. Наближаючись до осель птахи сподіваються на порятунок. Справжнім подарунком для пернатих є годівнички, з великим задоволенням вони поїдають пшеничні зерна, насіння кавуна та гарбуза.

         Під час проведення екологічно-просвітницької акції інспектори з охорони природно-заповідного фонду Національного природного парку «Олешківські піски» навчили учнів Малокопанівської ЗОШ виготовляти спеціальне печиво для птахів з різних зерен та майструвати гарні годівнички з підручних матеріалів. У кінці заходу діти розвісили годівнички на території шкільного парку й наповнили їх насінням соняшника, дині, проса, вівса.

         З метою охорони та збереження птахів, закликаємо всіх приєднатися до акції «Збережемо зимуючих птахів!». Допоможемо пташкам, які не залишають рідний край взимку, вижити в голодний і холодний час. Давайте всі разом збережемо пернатих друзів. Приєднуйтесь до нашої справи! Пам’ятайте: птахи взимку дуже сподіваються на вашу допомогу!

 

Збережемо зимуючих птахів!
Збережемо зимуючих птахів!
Збережемо зимуючих птахів!