Захід в рамках екологічної акції «Марш парків»

В рамках щорічної міжнародної екологічної акції на підтримку заповідної справи «Марш парків» фахівці відділу еколого-освітньої роботи та рекреаційного благоустрою Національного природного парку «Олешківські піски» за сприянням співробітників Бібліотеки-філії №21 відвідали Херсонську ЗОШ №4.

Спеціалісти ознайомили дітей з метою створення Парку, його історією, основними завданнями, досягненнями та планами на майбутнє. Особливу увагу було приділено ландшафтному біорізноманіттю Олешківських пісків, охороні  рослинного та тваринного світу. Діти з задоволенням переглянули презентацію та поповнили свої знання про живу природу рідного краю.

По закінченню заходу фахівці Парку сумісно зі спеціалістами Бібліотеки-філії № 21 Херсонської централізованої бібліотечної системи обговорили подальшу співпрацю щодо організації та проведення спільних екологічних освітньо-виховних заходів як у бібліотеці так і на території Національного природного парку.

Спеціалісти Парку вважають, що проведення таких заходів розширить та покращать знання підростаючого покоління у галузі охорони навколишнього середовища, екології та заповідної справи в цілому.