Заступник міністра екології та природних ресурсів України Василь Полуйко з робочим візитом відвідав Національний природний парк «Олешківські піски»

29 вересня 2017 року з одноденним робочим візитом до адмінстрації Парку прибув заступник міністра екології та природних ресурсів України Василь Юліанович Полуйко.
 
Серед низки питань, які порушувались на зустрічі, велика увага приверталась питанням  щодо розширення території НПП «Олешківські піски», аналізу рекреаційної діяльності, а також можливості розширення переліку платних послуг. Було обговорено аспекти практичної діяльності Парку в цілому.
 
Після обговорення нагальних питань Василь Юліанович відвідав природоохоронне науково-дослідне відділення «Раденське», а саме піщаний масив Козачелагерської арени, щоб сповна оцінити ту важку працю, яку виконують працівники Парку для збереження флори і фауни заповідної території, та на власні очі побачити масштаби краси одного з чудес України – Олешківську пустелю.
 
По закінченню зустрічі, вислухавши усі проблемні питання Парку, Василь Юліанович пообіцяв посприяти у їх вирішенні.

Заступник міністра екології та природних ресурсів України Василь Полуйко з робочим візитом відвідав  Національний природний парк «Олешківські піски»