Екологічний захід до "Міжнародного дня мігруючих птахів"

13 травня відзначається Міжнародний день мігруючих птахів. Всесвітній день, присвячений мігруючим або перелітним птахам, має свою унікальну історію. Офіційно він був проголошений в 2006-му році і з тих пір став щорічною міжнародною кампанією з підвищення обізнаності широкої громадськості про необхідність прийняття невідкладних заходів щодо охорони перелітних птахів та середовища їх безпосереднього проживання. 
Саме до відзначення цієї екологічної дати фахівцями Національного природного парку «Олешківські піски»» організовано виїзний екологічний захід для вихованців гуртка «Юні лісівники-дендрологи» Малокопанівської ЗОШ на територію природоохоронного науково-дослідного відділення «Буркути».
 

Завідувач науково-дослідного відділу Роман Є.Г. розповів дітям про різноманітність, поширення та значення мігруючих птахів. До уваги вихованців було представлено цікаву інформацію про методи обліку птахів, способи кільцювання та їх вилову. Діти захоплено слухали  цікаві факти довго денних перельотів птахів, про їх вміння орієнтуватися в просторі.  По закінченні заходу фахівці сумісно з учнями наочно закріпили свої знання - намагалися їх розпізнати, слухали спів птахів і спостерігали за тими видами, які можна було зустріти на території Парку.

Учні зрозуміли, що необхідно бережливо ставитися до природи, охороняти, любити та примножувати її задля нашого спільного майбутнього.