Екологічна акція «Велике прибирання» на Херсонщіні

Національний природній парк «Олешківські піски» долучився до масштабної екологічної акції «Міжнародний день чистих берегів» (Іnternational Clean Beach Day). Акція проводиться у всьому світі за підтримки міжнародних організацій кожен рік у 3-ті вихідні вересня.
У рамках екологічної акції «Велике прибирання» працівники НПП «Олешківські піски» сумісно з учнями Малокопанівської ЗОШ Голопристанського району взяли участь в акції присвяченій Міжнародному дню чистих берегів. Під час заходу діти допомагали прибирати та сортувати сміття з берега озера Довге, яке знаходяться на території природоохоронного науково-дослідного відділення «Буркути».
Озеро Довге – це невід’ємна частина життя місцевих мешканців. На його березі відпочивають жителі з багатьох навколишніх сіл. Завдяки старанню працівників Парку тут можна рибалити та проводити спостерігання за унікальними, не лише для Херсонщини, а й для всієї України, птахами. Саме через це тут збирається багато, як любителів природи так і науковців, але, нажаль, не всі відвідувачі озера є еко-відповідальними. Стихійне забруднення берега озера Довге мотивувало працівників НПП «Олешківські піски» залучити до прибирання саме підростаюче покоління, адже однією з основних цілей Міжнародного дня чистих берегів є формування у населення відповідальності за природні цінності та спонукання до природоохоронної діяльності.