До Всесвітнього дня дикої природи

До «Всесвітнього дня дикої природи» спеціалісти відділу еколого-освітньої роботи та рекреаційного благоустрою Національного природного парку «Олешківські піски» провели екологічний освітньо-виховний захід для учнівської молоді Білозерської багатопрофільної гімназії ім. О.Я. Печерського.

Метою акції є привернення уваги підростаючого покоління до цінностей дикої природи та її різноманітного (екологічного, генетичного, соціального, економічного, наукового, культурного та рекреаційного) значення, формування відповідального ставлення до навколишнього природного середовища.

Під час заходу працівники Парку розповіли дітям про різноманітний світ природи Олешківських пісків, його унікальність, неповторність а також нагадали про необхідність охороняти та оберігати дику природу.

Діти з цікавістю переглянули презентацію про світ флори та фауни Парку яка відноситься до списку СІТЕС та з задоволенням розпізнавали тварин за їх звуками.

Фахівці Парку закликали дітей відзначати Всесвітній день дикої природи та якомога більше розповсюджувати цінну інформацію про нього, адже дика фауна і флора є незамінною частиною природних систем землі, які мають охоронятися для нинішніх й майбутніх поколінь.