Дошкільнята піклуються про пташенят

У рамках Всеукраїнської акції «Годівничка» відбулася зустріч фахівців відділу еколого-освітньої роботи та рекреації НПП «Олешківські піски» з вихованцями ДНЗ № 3 Олешківської міської ради з метою екологічного виховання дошкільнят.
 
Екоосвітяни розповіли дітям про життя птахів узимку, показали презентацію, провели вікторину із малятами, визначили найкращих знавців пташиного світу серед вихованців старшої й середньої груп, пограли у веселу гру та показали лялькову виставу за мотивами казки «Як горобчик у мандри збирався».
 
Після бесіди та цікавої гри із фахівцями Парку діти вийшли на подвір’я, де всі разом розвішували годівнички, які виготовили працівники НПП «Олешківські піски». Не забули екоосвітяни принести й корм для пташок.
 
Малята з задоволенням допомагали дорослим прилагодити годівнички, насипали насіння, клали кетяги калини, насіння, пшеничну крупу, яблучка, а також квадратики «крекеру» із круп і насіння, крихти хліба та отримали подарунки від працівників Парку.
 
По закінченню заходу фахівці Парку підбили підсумки цієї природоохоронної акції, наголосивши на необхідності піклуватися про птахів і допомагати їм взимку, сфотографувалися напам’ять із дітьми, які отримали велике задоволення від заходу.

Дошкільнята піклуються про пташенят
Дошкільнята піклуються про пташенят
Дошкільнята піклуються про пташенят