Відкриття туристичного сезону в Олешківських пісках!

Національний природний парк «Олешківські піки» (Херсонська область) відкрив туристичний сезон на території природоохоронного науково-дослідного відділення «Раденське» по екологічній стежці «Олешківською пустелею».
Цього року першими гостями на травневі свята стали відвідувачі з багатьох областей України – Києва, Дніпра, Донецька, Вінниці, Одеси, Херсону.

Туристів вразила особливість, незвичайність та масштабність території Парку, унікальний світ природи де багато сонця і світла – дивовижні ландшафти Олешківських пісків з безліччю піщаних дюн поєднаних оазисами берези дніпровської, сосни звичайної та кримської, лучною, болотною, водною, лісовою та чагарниковою рослинністю. Винятковий інтерес викликав у відвідувачів і своєрідний світ тваринного світу Парку, де можна зустріти земноводних, плазунів, ссавців та птахів. 

Відвідувачі відчули магічну силу "пустелі", яскраве життя дикої природи та отримали незабутнє задоволення від прогулянки по Олешківським піскам.

Бажаючих відвідати територію Парку збільшується і є впевненість в тому, що своєю унікальністю та неповторністю він і в подальшому приваблюватиме  туристів не тільки з України, а й з країн всього світу.
Запрошуємо Вас відвідати Національний природний парк «Олешківські піски» в найкраще місце для активного відпочинку!