Відзначаємо День народження Національного парку «Олешківські піски» разом !

Можливо ви і не здогадуєтесь, в якому унікальному місці ми живемо!
 
В Україні де знайти
Місце, повне самоти
І негомінкої тиші?
Де ніколи не дощить,
Де траву й сухі кущі
Вітер навіть не колише?....
Вирушай в далеку путь,
Проминай міста і села.
Від Херсону навпрошки
Йди в Олешківські піски_
Це спавжнісінька пустеля!
 
Леонід Закалюжний
 
Та, щоб побачити пустелю, не обов’язково їхати до спекотних країв. Олешківські піски – це один з найбільших піщаних масивів у всій Европі! Учасники еколого-краєзнавчого екскурсу «Олешківські піски», проведеного з нагоди Дня народження Національного парку - його 9-річчя були у захваті від почутого і побаченого. 
 
Щоб ближче познайомитися з нашим унікальним природним дивом, бібліотека запросила на свій захід фахівців Національного парку «Олешківські піски» Лазарєву Аллу Леонідівну, Овраменко Поліну, Кравзюк Аллу.
 
Спеціалісти Парку представили презентацію, провели віртуальну екскурсію екологічними стежками і розповіли учасникам зустрічі про дивовижні природні ландшафти, флору і фауну таких несхожих між собою природоохоронних територій, як «Раденське» і «Буркути», ознайомили всіх присутніх з власними досягненнями за 9 років наполегливої праці, а також поділилися планами на майбутнє. 
 
Під час бесіди фахівці відповідали на численні запитання зацікавлених читачів, які із задоволенням прийняли запрошення відвідати справжні, а не віртуальні, екскурсії екологічними стежками, особливо їх зацікавила краса заповідного куточка нашого Парку – урочища Буркути. Цей первозданний куточок природи чудово описав Іван Реуцький в книзі «Вишневі світанки Олешок», що була запропонована для читання.
 
Учасники заходу мали змогу погортати чудові фотоальбоми, виготовлені працівниками Парку, помилуватися неповторними краєвидами, долучилися до майстер-класу з виготовлення квіточок з паперу. Бібліотека створила атмосферу насолоди від споглядання прекрасного – квітів, фото, чудових періодичних видань, що заклад отримує за передплатою. На спогад про ексклюзивний екскурс учасники отримали інформативні буклети, а бібліотека – чудовий календар з різновидом пташок , що створений завдяки співпраці команд Національного заповідника «Олешківські піски», Українського товариства охорони птахів та Фундації Кока-кола.
 
Бажаємо чудовій команді Національного заповідника «Олешківські піски» процвітання,багато відвідувачів, цікавих проектів і гарних партнерів.
 
Завідуюча міської бібліотеки № 3 ім. К.Кудієвського
 м. Олешки, Никифорова Наталя Анатоліївна