Вчимося любити природу змалечку

Спеціалісти Національного природного парку "Олешківські піски" провели екологічний захід для дітей дитячого садка "Вербиченька"на території Парку Слави в селі Малі Копані Голопристанського району Херсонської області. 

Мета цього заходу – познайомити дітей з унікальною природою рідного краю, надати уявлення про рослини і тварин, які занесені до Червоної книги України, та спонукати дітей відчути захоплення красою природи Буркут. 

Спеціалісти показали дітям фотографії рослин і тварин, які часто зустрічаються на території Парку. Особливо дітей вразило фото кандибки, про якого вони раніше навіть не чули і його не бачили. Діти були здивовані незвичним виглядом тваринки, порівнювали її з кенгуру та мишкою. 

Під час заходу малята також познайомилися з лікарськими рослинами, вони з цікавістю їх роздивлялися, нюхали, згадували, де вони їх бачили .

М’ята, чебрець дніпровський, подорожник, кропива, ягоди калини та шипшини – набір «зеленої аптеки». Працівники Парку запропонували дітям створити власну «зелену аптеку» та висадити цілющі корінці на грядці садочка. Малята з радістю погодилися та обіцяли доглядати за рослинами.

Діточки наперебій відповідали на всі запитання. Знають вони і дуб, і тополю, і березу дніпровську, і, звісно ж, вербу, адже недарма садочок називається "Вербиченька".

 По закінченню заходу діти і дорослі читали вірші про осінь «Листопад, листопад, листя жовте для малят…»

 Працівники Парку і малеча залишились задоволеними від проведеного екозаходу. Спеціалісти впевнені, що допитливі діточки виростуть справжніми охоронцями  природи свого краю!