Вчимося жити в злагоді з природою

Спеціалісти національного природного парку «Олешківські піски» до  Дня працівника природно-заповідної справи провели екологічно-просвітницький захід «Вчимося жити в злагоді з природою» для дітей дитячого підліткового християнського табору «Веселка» Міжнародного благодійного фонду «Пшеничне зерно», м. Олешки.
 
 В цьому чудовому оздоровчому таборі відпочивають діти з багатьох шкіл та дитячих садочків Олешківського району. У літній оздоровчий період дітлахи мають змогу не тільки поліпшити своє здоров’я, а й розширити і збагатити свої знання про чарівну природу свого краю.
 
Фахівці відділу еколого-освітньої роботи та рекреаційного благоустрою розповіли дітям про роботу національного природного парку «Олешківські піски», провели екологічні ігри, конкурси та вікторини, мета яких сприяння вихованню у дітей почуття прекрасного, прищеплення розуміння того, що люди є частиною природи і повинні існувати в злагоді з нею та бажанням бути її захисником , приумножувати багатства і красу.
 
Захід був цікавим, захоплюючим та змістовим, діти збагатилися новими знаннями та добрим настроєм А ще маленькі учасники заходу  продемонстрували чудові знання, ерудицію та кмітливість і від адміністрації Парку отримали буклети та закладки з ландшафтами та біорізноманіттям території Парку.
 
 

Вчимося жити в злагоді з природою
Вчимося жити в злагоді з природою
Вчимося жити в злагоді з природою