Всесвітній день водно-болотних угідь

Фахівці Національного природного парку «Олешківські піски» долучились до святкування Всесвітнього дня водно-болотних угідь та провели ряд заходів присвячених даній темі. 
Співробітники НПП «Олешківські піски» організували і провели екологічно-просвітницький захід присвячений водно-болотним угіддям, які розташовані на території Парку. 
На свято до еко-классу адмінбудівлі завітали представники Первинної ветеранської організації Житлоселища м. Олешки, Олешківської міської бібліотеки №3 ім. К. Кудієвського та позаштатний кореспондент районної газети «Вісник Олешшя». 
Під час заходу з гостями була проведена бесіда щодо мети започаткування свята, обговорено існуючі проблеми водно-болотних угідь в світі і на території Херсонщини зокрема.
Учасникам заходу був продемонстрований відеоролик про тваринний і рослинний світ Парку, представлена презентація про водно-болотні угіддя ПНДВ «Буркути», а також організовано чаювання, під час якого гості мали можливість обговорити усю отриману інформацію. 
Екологічно-просвітницькі заходи присвячені Всесвітньому дню водно-болотних угідь покликані привертати увагу громадськості та уряду до цінності даних природних ресурсів і підтримки сталого розвитку планети.
 
Всесвітній день водно-болотних угідь
Всесвітній день водно-болотних угідь
Всесвітній день водно-болотних угідь