«Пожежник – професія героїчна»

За поданням адміністрації Національного природного парку «Олешківські піски» від 04 червня 2018 року головою Олешківської районної державної адміністрації Херсонської області Кравченко-Скалозуб О.В. за високий професіоналізм і працьовитість було відзначено та нагороджено почесною грамотою Козленка Костянтина Івановича, водія автотранспортного засобу природоохоронного науково-дослідного відділення «Раденське» Національного природного парку «Олешківські піски».
 
Костянтин Іванович протягом шести років своєї трудової діяльності зарекомендував себе як водій з високими професійними знаннями і навичками, здатний самостійно вирішувати складні завдання, виконувати всі поставлені перед ним завдання обґрунтовано, швидко, з детальною обробкою та відмінною якістю. Під час гасіння пожеж оперативно приймає рішення, швидко реагує на зміни в обстановці, добре орієнтується на території лісового фонду Олешківського району.          
 
У зв’язку з пожежонебезпечним періодом на території Парку та з метою вдосконалення оперативного реагування на надзвичайні ситуації, попередження та припинення порушень природоохоронного законодавства, недопущення пошкодження або знищення природних комплексів неодноразово пожежний автомобіль КАМАЗ було направлено для ліквідації лісових пожеж на території, що межує з Парком.
 

 
 
Інженер з охорони природних екосистем
В.І. Пішко